Menü
Your Cart

     

05326010150 What's app hattımızdan bize ulaşabilirsiniz  whatsapp web için tıklayınız.

İade ve Değişim

İptal İade ve Değişim Prosedürü

 

  Ofis7.com sitesinden aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde faturanız ile iade edebilirsiniz. Faturasız ve kutusuz     ürünlerde iade yapılamamaktadır.

 

  İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, sitemizden üye girişi yaparak tarafımıza bilgi mesajı gönderebilir, yahut 0850 885 0052 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. \"Ürün iade talebi\" işleminiz derhal başlatılacaktır.

 

   Ofis7.com sitesinden alınan ürünlerin  renk özellik  değişim işlemi yapılabilir.  İadeler mutlak surette ürünün orijinal ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda  olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sizdeki tüm kopyaları ile faturanın aslını göndermeniz  gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin \"yanlış ürün gönderimi, bozuk veya ayıplı ürün, kullanılamayacak durumda olma vb.\" nedenlerden dolayı yapılan iade işlemleri için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Aksi durumlarda gargo ücreti alıcıya aittir. Yazılım ve tüm indirebilinir ürünlerinin iadesi mümkün değildir.

Ücretsiz gönderi kapsamındaki iadeler için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile Ofis7.com\'a ulaştırmalısınız. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti yine alıcıya aittir.

 

İade İşlemleri: Gelen ürün öncelikle Ofis7.com tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise onay süreci başlayacaktır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü    içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Ofis7.com\'a iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

 

İptal İşlemleri: Sipariş verilen ürünler kargoya verilmeden önce \"Hesabım / Siparişlerim\" bölümünden iptal edilebilir.

 

İade Adresi: Çamlık Mah. İkbal Cad. Bakla Sok. No: 26/4 Çakmak/Ümraniye/İstanbul