Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofis7/public_html/system/framework.php:42) in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/startup/session.php on line 25Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofis7/public_html/system/framework.php:42) in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofis7/public_html/system/framework.php:42) in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 157Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/hatalar.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: imagecreatetruecolor(): Invalid image dimensions in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 169Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 177Warning: imagefilledrectangle() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 180Warning: imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 182Warning: imagecreatetruecolor(): Invalid image dimensions in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 169Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 177Warning: imagefilledrectangle() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 180Warning: imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 182Warning: Division by zero in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/product/category.php on line 332 Askılı Dosya
OpenCart SSL Certificate
3M dünya çapında bilinen ve güvenilen bir markadır.Hızlı tüketim ürünleri ile ilgili markalardan Post - it ,Scotch - Brite ve Scotchgard pazar lideri konumundadır. 3M'in taahhütlü aktif çevre koruma ve sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunurken, çevresel koruma, sosyal sorumluluktan vazgeçmemektedir.Günümüzde, gelecek nesillerin kendi ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olurken,toplumun ihtiyaçlarını karşılaması anlamına gelir. 3M Türkiyede sağlık sorunlarında çocuklara destek olmak amaçlı pek çok proje gerçekleştirdi.Hacettepe üniversitesi tıp fakültesi pediatrik onkoloji bölümünde,İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesi pediatrik kardiyoloji polikliniğinde,Dicle ve Çukurova üniversitesi pediatrik onkoloji bölümünde ,Karadeniz teknik üniversitesi farabi hastanesi ve pediatrik onkoloji bölümlerinde projelerini gerçekleştirdi. Evde ya da işyerinde Post-it markalı ürünler hep yardımınıza hazır. 25.yılını kutlayan Post-it,duygularınızı daha iyi iletebilmeniz için,çarpıcı renklerde yeni notlar ve daha verimli toplantılar için hep elinizin altında yeralmakta.     Post - it® Index seperatör 24 x 6 adet 4 renk sert polyester yapısı sayesinde kıvrılmazve kaybolmaz. kodlamalarınız,düzenlemeleriniz için ideal. çıkarıp tekrar yapıştırabilirsiniz.   Post - it® Sert Seperatör - Büyük Boy     ►Kalın polyester   ►büyük boy   ►askılı dosya kavalyesi   ►4 renk     Parlak renkli ve dayanıklı ayıraçlardır. Zamandan tasarruf etmenie ve dökma- nlarınızı kaybetmeden saklamanıza yardımcı olur.     Sayfaları etiketleyin, belirleyin ve renk kodlaması yapın.         ​                                 ​                ..
14,83TL
DYMO LW ASKILI DOSYA ETİKETİ (99017) ;   Ofisler  artık  daha  düzenli  . DYMO  Label  Writer  askılı  dosya  eti  rulo  şeklinde  ambalajlanmıştır.   220  etiket  bulunur . İster  tek  tek  baskı  yapalilir  isterseniz  tüm  ruloya  yazdırabilirsiniz . Termal  transfere  olanak  sağlayan  etikettir.  Kartuş  ve  toner  maliyetini  ortadan  kaldırır . Yırtılmaz , silinebilen  dayanıklı  etiketlerdir.   Şeritlerinin  kullanımı  kolaydır .  Okul ve kırtasiye ihtiyaçlarınız için Ofis7.com, en uygun fiyat ve ürün seçenekleriyle hizmet vermekte..  220  etiketkağıt  etiket- beyazkimyasallara ,suya, ışığa, ısıya dayanıklıaskılı  dosyalar  içinIsı  transfer  teknolojisi  ile  baskı  yapılabilir   Özellikler Mİktarı  : 1 Adet Ebat     : 12 x 50 mm Kod      : 99017 Tür       : askılı  dosya  etiketi Marka  : DYMO ​​ ​​..
56,54TL
​Esselte 90311 Pendaflex  Askılı  Dosya  Mavi ; Esselte  Askılı Dosya 25' li ekonomik paket avantajıyla Ofis7.com' da. ' V' tabanlı olan bu dosya istenildiğinde 30mm' e kadar  genişleyebilmekte.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan pendaflex askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan Esselte Askılı Dosya ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paket 25 adet geri dönüşümlü kartondan üretildi Özellikler Renk    : Mavi Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 33 x 24 cm Kod      : 90311 Tür       : Askılı dosya Marka  : Esselte ​​ ​​..
83,96TL
​Esselte 90314 Pendaflex  Askılı  Dosya  Sarı ; Esselte  Askılı Dosya 25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Güçlendirilmiş ' V' tabanlıdır .  ' V' tabanlı olan bu dosya istenildiğinde 30mm' e kadar  genişleyebilmekte.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan pendaflex askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan Esselte Askılı Dosya ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paket 25 adetherbir dosya 205 gr kraft kartondan üretildi 'V' tabanı 10 kada kadar güçlendirilmiştir Özellikler Renk    : Sarı Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 33 x 24 cm Kod      : 90314 Tür       : Askılı dosya Marka  : Esselte ​​ ​​..
83,96TL
​Esselte 90316  Pendaflex  Askılı  Dosya  Kırmızı; Esselte  Askılı Dosya 25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Güçlendirilmiş ' V' tabanlıdır .  ' V' tabanlı olan bu dosya istenildiğinde 30mm' e kadar  genişleyebilmekte.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan pendaflex askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan Esselte Askılı Dosya ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paket 25 adetherbir dosya 205 gr kraft kartondan üretildi 'V' tabanı 10 kada kadar güçlendirilmiştir Özellikler Renk    : Kırmızı Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 33 x 24 cm Kod      : 90316 Tür       : Askılı dosya Marka  : Esselte ​​ ​​..
83,96TL
​Esselte 90318  Pendaflex  Askılı  Dosya  Yeşil ; Esselte  Askılı Dosya 25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Güçlendirilmiş ' V' tabanlıdır .  ' V' tabanlı olan bu dosya istenildiğinde 30mm' e kadar  genişleyebilmekte.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan pendaflex askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis ve okul  çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan Esselte Askılı Dosya ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paket 25 adetherbir dosya 205 gr kraft kartondan üretildi 'V' tabanı 10 kada kadar güçlendirilmiştir Özellikler Renk    : Yeşil Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 33 x 24 cm Kod      : 90318 Tür       : Askılı dosya Marka  : Esselte ​​ ​​..
83,96TL
​Leitz  1914  Alpha   Askılı  Dosya  Telli  Kraft ; Leitz  Askılı Dosya 25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan  alpha telli askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan  Leitz  Alpha  Telli Askılı Dosya ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paket 25 adet kraft kartondan üretildi doğa dostu Özellikler Renk    : Kahverengi Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 24 x31.8  cm Kod      : 1914 Tür       : Telli Askılı dosya Marka  : Leitz ​​ ​​..
155,08TL
​Leitz  1915  Alpha   Askılı  Dosya  Telsiz  Kraft ; Leitz  Alpha Askılı Dosya 25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan  alpha telsiz askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan  Leitz  Alpha  Telsiz Askılı Dosya ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paket 25 adet kraft kartondan üretildi doğa dostu Özellikler Renk    : Kahverengi Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 24 x31.8  cm Kod      : 1914 Tür       : Telsiz Askılı dosya Marka  : Leitz ​​ ​​..
97,02TL
​Leitz  1946  Alpha   Askılı  Dosya  Geniş 60mm  Kraft ; Güçlendirilmiş tabanlı ; Leitz  Alpha  Askılı Dosya Geniş 25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Tabanı dayanıklı ve 60mm'e kadar genişleyebilmektedir.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan Leitz  alpha  askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan  Leitz  Alpha  Askılı Dosya  Geniş Kraft  ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paketgüçlendirlmiş taban 25 adet kraft kartondan üretildi doğa dostu Özellikler Renk    : Kahverengi Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 24 x31.8  cm Kod      : 1946 Tür       : Alpha Askılı dosya Marka  : Leitz ​​ ​​..
184,62TL
​Leitz  1947  Alpha   Askılı  Dosya  Geniş 40mm  Kraft ; Leitz  Alpha  Askılı Dosya Geniş 25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Tabanı dayanıklı ve 40mm'e kadar genişleyebilmektedir.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan doğa dostu Leitz  alpha  askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan  Leitz  Alpha  Askılı Dosya  Geniş Kraft  ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paketgüçlendirilmiş taban 25 adet kraft kartondan üretildi doğa dostu Özellikler Renk    : Kahverengi Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 24 x31.8  cm Kod      : 1947 Tür       : Alpha Askılı dosya Marka  : Leitz ​​ ​​..
177,24TL
​Leitz  1985-15  Alpha   Askılı  Dosya  Sarı ; Leitz  Alpha  Askılı Dosya  25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Tabanı dayanıklıdır.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan Leitz  alpha  askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan  Leitz  Alpha  Askılı Dosya    işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paket 25 adet kraft kartondan üretildi doğa dostu Özellikler Renk    : Sarı Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 24 x31.8  cm Kod      : 1985-15 Tür       : Alpha Askılı dosya Marka  : Leitz ​​ ​​..
96,00TL
​Leitz  1993-35  Askılı  Dosya  Havuzu  Mavi; Leitz  Askılı Dosya  Havuzu  kullanışlı tarzıyla  Ofis7.com' da.    Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan Leitz   askılı dosya havuzu ;  içerisinde 6 adet  askılı dosya ile sunulmaktadır. Ergonomik tasarımı ile ofiste kullanım kolaylığı ve düzeni temsil edicektir.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. dayanıklı kaliteli plastik gövde 1 havuz + 6 adet askılı dosya A4 uyumlu Özellikler Renk    : Mavi Mİktarı  : 1 Adet Ebat     : 40 x 27.5 x 17  cm Kod      : 1993-35 Tür       : Askılı dosya havuzu Marka  : Leitz ​​ ​​..
149,18TL
​Leitz  1993-85  Askılı  Dosya  Havuzu  Mavi; Leitz  Askılı Dosya  Havuzu  kullanışlı tarzıyla  Ofis7.com' da.    Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan Leitz   askılı dosya havuzu ;  içerisinde 6 adet  askılı dosya ile sunulmaktadır. Ergonomik tasarımı ile ofiste kullanım kolaylığı ve düzeni temsil edicektir.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. dayanıklı kaliteli plastik gövde 1 havuz + 6 adet askılı dosya A4 uyumlu Özellikler Renk    : Gri Mİktarı  : 1 Adet Ebat     : 40 x 27.5 x 17  cm Kod      : 1993-85 Tür       : Askılı dosya havuzu Marka  : Leitz ​​ ​​..
149,18TL
​Leitz  1998-00  Askılı  Dosya  Havuzu  Mavi; Leitz  Askılı Dosya  Havuzu  katlanabilir   tarzıyla  Ofis7.com' da.   Alüminyum profil gövdesi ile yenilikçi bir tarz yakalayan bu ürün ; evraklarınızın düzeni ve saklanması için ergonomiktir. İçerisinde  25 adet  askılı dosya ile sunulmaktadır. Ergonomik tasarımı ile ofiste kullanım kolaylığı ve düzeni temsil edicektir.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. dayanıklı kaliteli alüminyum profil gövdekatlanabilir 25 adet askılı dosya ile birlikte A4 uyumlu Özellikler Renk    :  Kahverengi Mİktarı  : 1 Adet Ebat     : 35.5x 31 x 25.5 cm Kod      : 1998-00 Tür       : Askılı dosya havuzu Marka  : Leitz ​​ ​​..
345,61TL
..
18,66TL
​Leitz  6515  Delta   Askılı  Dosya  Telsiz  Kırmızı; Leitz  Delta  Askılı Dosya 25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Artık evraklarınızı ve belgelerinizi delmeden saklayabilir ve bir düzene koyabilirsiniz.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan  delta  telsiz askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan  Leitz  Delta  Telsiz Askılı Dosya ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paket 25 adetgeri dönüşümlü kartondan üretildi doğa dostu Özellikler Renk    : Kırmızı Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 24 x31.8  cm Kod      : 6515-25 Tür       : Telsiz Askılı dosya Marka  : Leitz ​​ ​​..
144,01TL
​Leitz  6515-35  Delta   Askılı  Dosya  Telsiz  Kırmızı; Leitz  Delta  Askılı Dosya 25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Artık evraklarınızı ve belgelerinizi delmeden saklayabilir ve bir düzene koyabilirsiniz.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan  delta  telsiz askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan  Leitz  Delta  Telsiz Askılı Dosya ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paket 25 adetgeri dönüşümlü kartondan üretildi doğa dostu Özellikler Renk    : Mavi Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 24 x31.8  cm Kod      : 6515-35 Tür       : Telsiz Askılı dosya Marka  : Leitz ​​ ​​..
144,01TL
​Leitz  6515-45  Delta   Askılı  Dosya  Telsiz  Turuncu; Leitz  Delta  Askılı Dosya 25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Artık evraklarınızı ve belgelerinizi delmeden saklayabilir ve bir düzene koyabilirsiniz.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan  delta  telsiz askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan  Leitz  Delta  Telsiz Askılı Dosya ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paket 25 adetgeri dönüşümlü kartondan üretildi doğa dostu Özellikler Renk    : Turuncu Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 24 x31.8  cm Kod      : 6515-45 Tür       : Telsiz Askılı dosya Marka  : Leitz ​​ ​​..
5,76TL
​Leitz  6515-55  Delta   Askılı  Dosya  Telsiz  Yeşil; Leitz  Delta  Askılı Dosya 25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Artık evraklarınızı ve belgelerinizi delmeden saklayabilir ve bir düzene koyabilirsiniz.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan  delta  telsiz askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan  Leitz  Delta  Telsiz Askılı Dosya ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paket 25 adetgeri dönüşümlü kartondan üretildi doğa dostu Özellikler Renk    : Yeşil Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 24 x31.8  cm Kod      : 6515-55 Tür       : Telsiz Askılı dosya Marka  : Leitz ​​ ​​..
144,01TL
​Leitz  6515-85  Delta   Askılı  Dosya  Telsiz  Gri; Leitz  Delta  Askılı Dosya 25' li ekonomik paket avantajıyla  Ofis7.com' da.  Artık evraklarınızı ve belgelerinizi delmeden saklayabilir ve bir düzene koyabilirsiniz.  Evraklarınızı düzeni ve saklanması için en uygun ürün olan  delta  telsiz askılı dosyaları ;  geri dönüşümlü kartondan üretilmiştir. Ofis çekmecelerinde ayıraç olarakta işe yarayan  Leitz  Delta  Telsiz Askılı Dosya ; işyerinde sizin en iyi asistanınız olacaktır.  Organizasyon ve düzenlemede profesyoneller için ideal modern üründür. ekonomik paket 25 adetgeri dönüşümlü kartondan üretildi doğa dostu Özellikler Renk    : Gri Mİktarı  : 25 Adet Ebat     : 24 x31.8  cm Kod      : 6515-85 Tür       : Telsiz Askılı dosya Marka  : Leitz ​​ ​​..
144,01TL
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 20 (0 Sayfa)
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39