Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofis7/public_html/system/framework.php:42) in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/startup/session.php on line 25Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofis7/public_html/system/framework.php:42) in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofis7/public_html/system/framework.php:42) in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 157Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/hatalar.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: imagecreatetruecolor(): Invalid image dimensions in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 169Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 177Warning: imagefilledrectangle() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 180Warning: imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 182Warning: Division by zero in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/product/category.php on line 332 Yapıştırıcılar
OpenCart SSL Certificate
Her türlü yüzeyde tekrar tekrar kullanılabilen yapıştırma malzemesidir 50 ve 75gr.’lık iki farklı pakette mevcuttur..
6,06TL
Her türlü yüzeyde tekrar tekrar kullanılabilen yapıştırma malzemesidir 50 ve 75gr.’lık iki farklı pakette mevcuttur..
6,06TL
Her türlü yüzeyde kullanılabilen, tekrar tekrar yapıştırma malzemesidir..
8,19TL
Küçük eşyalarınızı    PRİTT   TACK-İT YAPIŞTIRICI 65 PARÇA BLS 1444986 ; ile cam , ayna , bilgisayar , mobilya gibi pek çok yüzeye monte edebilirsiniz .   Kağıt, karton , fotoğraf ve poster gibi malzemeler içinde uygun patafixtir .  Yapışkan yastıkların çift yüzeylidir .  Çıkartabilirsiniz ve yeniden  istediğiniz yere yeniden yapıştırabilirsiniz . Okul ve ev kırtasiye ihtiyaçlarında doğru ürün uygun fiyatla Ofis7.com' da.  Kuruduktan sonra  kıvrılma .  Sağlığa zararlı madde içermeyen güçlü yapıştırıcıdır .  çift yüzeyli yapışkanlı ped65 adet Özellikler Renk    : şeffaf Miktarı  : 1 paket Ebat     : 65 adet Kod      : 1444986 Tür       : tack-it yapıştırıcı Marka  : PRITT Kaliteli ürün seçenekleri ile Pritt ; nesillerin eğitiminde kalem ve kırtasiye alanında  katkıda bulunmakta.. ​​ ​​..
5,87TL
Sopa biçiminde benzersiz yapıştırıcı olan   UHU  40171  Stick Yapıştırıcı Power  20 gr Blisterli ;  nokta, çizgi ve geniş yüzey yapıştırmada uygun stick yapıştırıcıdır. Formülü el sanatları, inşaat, onarım için ideal, ekstra güçlüdür. Su geçirmez yapıştırma sağlayan UHU  Contact Power Glue ; mineral yağ,seyretilmiş asitler ve bazlar dayanıklı bir non-ageing formülü ile esnek bir yapıştırıcıdır.  Ekstra güçlü  stick  yapıştırıcı UHU Contact Power 20 g  Ofis7.com' da. Okul , ofis ve ev  kırtasiye ihtiyaçlarınız için doğru ürün seçenekleri ve uygun fiyatla Ofis7.com ,  hizmet vermekte.   stick formatında non-ageing formüllü benzersiz güçlü yapıştırıcı temiz ve kolay uygulanır şeffaf formüllü su geçirmez universal, ahşap, ahşap kökenli malzeme, verneers, sert ve yumuşak plastik, metal, kauçuk, sünger, deri, ayakkabı tabanı, suni deri, karton, keçe ve kumaş için uygundur. Özellikler Renk    : Kristal şeffaflığı Mİktarı  : 1 Adet Ebat     : 20 g Kod      : UHU 40171 Tür       : stic yapıştırıcı Marka  : UHU® Kullanım Talimatı Yapıştırılıcak yüzeyleri iyice temizleyin. Toz ve yağdan iyice arındırılmış ve kuru olan yüzeye UHU 40171  Stick Yapıştırıcı 'yı uygulayın. İnce bir katman olarak sürün ve bağlantı kurmak istediğiniz diğer yüzeyi bastırarak birleştirin. Çift taraflı uygulama yapmak istediğinizde her iki yüzeye stick yapıştırıcıyı sürün ve yaklaşık 5 dakika bekleyin. Daha sonra yüzeyleri bastırarak birbirine yapıştırın. Düzeltme montajdan sonra mümkün değildir.     UHU® 1932 yılından buyana başarılı yapışkan bir ürün yelpazesi sunuyor. ​​..
10,65TL
Vidalı kapaklı   UHU 40257 Stick Yapıştırıcı 40 gr ; çevrildiğinde özel formüllü yapıştırıcı dışarı çıkmakta ve kolayca yüzeye uygulanmaktadır. İşlem bittiğinde tekrar vidalı kapak çevrilir ve yapıştırıcı gövdenin içine alınır. Kapak kapatılır.  Hızlı kurur. Yapışma sonucunda kağıt kıvrılması olmayan  UHU Stick 40 gr  yapıştırıcı  Ofis7.com' da. Okul , ofis ve ev kırtasiye ihtiyaçlarınız için doğru ürün seçenekleri ve uygun fiyatla hizmet vermekte.   solvent içermez, su bazlıdır temiz ve kolay kullanım hızlı kurur, anında yapışır Dermatolojik olarak test edilmiştir. soğuk suda kolaylıkla çıkabilir kağıt, karton , termal kağıt, etiket  ve Styrofoam® yüzeylerde uygulanır Özellikler Renk    : Kristal şeffaflığı Mİktarı  : 1 Adet Ebat     : 40 g Kod      : UHU 40257 Tür       : stick yapıştırıcı Marka  : UHU® Kullanım Talimatı Yapıştırılıcak yüzeyleri iyice temizleyin. Toz ve yağdan iyice arındırılmış ve kuru olan yüzeye UHU 40257  Stick Yapıştırıcı 'yı uygulayın. İnce bir katman olarak sürün ve bağlantı kurmak istediğiniz diğer yüzeyi bastırarak birleştirin. Soğuk su ile çıkabilir.     UHU® 1932 yılından buyana başarılı yapışkan bir ürün yelpazesi sunuyor. ​​ ​​..
8,74TL
Vidalı kapaklı   UHU 40869 Stick Yapıştırıcı 21 gr ; çevrildiğinde özel formüllü yapıştırıcı dışarı çıkmakta ve kolayca yüzeye uygulanmaktadır. İşlem bittiğinde tekrar vidalı kapak çevrilir ve yapıştırıcı gövdenin içine alınır. Kapak kapatılır.  Hızlı kurur. Yapışma sonucunda kağıt kıvrılması olmayan  UHU Stick Yapıştırıcı  21 gr  yapıştırıcı  Ofis7.com' da. Okul , ofis ve ev kırtasiye ihtiyaçlarınız için doğru ürün seçenekleri ve uygun fiyatla hizmet vermekte.   solvent içermez, su bazlıdır temiz ve kolay kullanım hızlı kurur, anında yapışır Dermatolojik olarak test edilmiştir. soğuk suda kolaylıkla çıkabilir kağıt, karton , termal kağıt, etiket  ve Styrofoam® yüzeylerde uygulanır Özellikler Renk    : Kristal şeffaflığı Mİktarı  : 1 Adet Ebat     : 21 g Kod      : UHU 40869 Tür       : stick yapıştırıcı Marka  : UHU® Kullanım Talimatı Yapıştırılıcak yüzeyleri iyice temizleyin. Toz ve yağdan iyice arındırılmış ve kuru olan yüzeye UHU 40869  Stick Yapıştırıcı 'yı uygulayın. İnce bir katman olarak sürün ve bağlantı kurmak istediğiniz diğer yüzeyi bastırarak birleştirin. Soğuk su ile çıkabilir.     UHU® 1932 yılından buyana başarılı yapışkan bir ürün yelpazesi sunuyor. ​​ ​​..
6,39TL
Vidalı kapaklı   UHU  Stick Yapıştırıcı Magic  Mavi   21 gr ; çevrildiğinde özel formüllü mavi  yapıştırıcı dışarı çıkmakta ve kolayca yüzeye uygulanmaktadır. Mavi renginden dolayı sürdüğünüz alanı ve ne kadar kullandığınızı görebilmektesiniz. Buda ekonomi ve kolay kullanım sunan bir özelliktir. Ve rengin kaybolduğunu görüceksiniz. İşlem bittiğinde tekrar vidalı kapak çevrilir ve yapıştırıcı gövdenin içine alınır. Kapak kapatılır.   Hızlı kurur. Yapışma sonucunda kağıt kıvrılması olmayan  UHU Stick Magic Mavi  Yapıştırıcı  21 gr    Ofis7.com' da. Okul , ofis ve ev kırtasiye ihtiyaçlarınız için doğru ürün seçenekleri ve uygun fiyatla hizmet vermekte.   renkli olması nedeni ile yapıştırıcıyı sürdüğünüz bölgeyi görebilirsiniz yapıştırma işlemi bittikten sonra mavi renk kaybolur - magic solvent içermez, su bazlıdır temiz ve kolay kullanım hızlı kurur, anında yapışır Dermatolojik olarak test edilmiştir. soğuk suda kolaylıkla çıkabilir kağıt, karton , termal kağıt, etiket  ve Styrofoam® yüzeylerde uygulanır Özellikler Renk    : kaybolan mavi Mİktarı  : 1 Adet Ebat     : 21 g Kod      : UHU 43512 Tür       : stick yapıştırıcı Marka  : UHU® Kullanım Talimatı Yapıştırılıcak yüzeyleri iyice temizleyin. Toz ve yağdan iyice arındırılmış ve kuru olan yüzeye UHU   Stick Magic Mavi  Yapıştırıcı 'yı uygulayın. İnce bir katman olarak sürün ve bağlantı kurmak istediğiniz diğer yüzeyi bastırarak birleştirin. Kuruduktan sonra renk kaybolur. Soğuk su ile çıkabilir.     UHU® 1932 yılından buyana başarılı yapışkan bir ürün yelpazesi sunuyor. ​​ ​​..
7,51TL
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 8 (0 Sayfa)
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39