Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofis7/public_html/system/framework.php:42) in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/startup/session.php on line 25Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofis7/public_html/system/framework.php:42) in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofis7/public_html/system/framework.php:42) in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 157Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/hatalar.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: imagecreatetruecolor(): Invalid image dimensions in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 169Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 177Warning: imagefilledrectangle() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 180Warning: imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/image.php on line 182Warning: Division by zero in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/product/category.php on line 332
OpenCart SSL Certificate
..
21,51TL
Modern tasarımlarda,renk ve stillerde geniş bir yelpaze içerisinde yenilikçi ofis ürünleri koleksiyonu sunmaktadır.Esselte;Ev ve ofis,büro kullanımı içindir.Dosyalama,arşivleme,kutu dosyalar,masa üstü ürünler,sunum yardımcıları olmak üzere pek çok katagoride modern ürünlerin markasıdır. Profesyonellere organizasyon ve düzenlemede yardımcı olan Esselte,herşeyin kontrol altında olmasını sağlar.Pazar lideri olarak kaliteli ürün üretmekteki titizliğini doğa dostu olmasında da gösterir.   size zaman ve efor kazandırır tek bir hareketle dokümanları arşivlemede hazır hale gelir kurulumu kolay ve pratik 3 basamakta kullanıma hazır hale gelir 5 adet  75 mm klasör içindir 100% geridönüştürülmüş oluklu kartondan üretilmiştir FSC sertifikalı Esselte  speedbox arşiv kutusu güvenli arşivlemede en iyi yardımcıdır.                 ​       ​                              ..
15,08TL
Modern tasarımlarda,renk ve stillerde geniş bir yelpaze içerisinde yenilikçi ofis ürünleri koleksiyonu sunmaktadır.Esselte;Ev ve ofis,büro kullanımı içindir.Dosyalama,arşivleme,kutu dosyalar,masa üstü ürünler,sunum yardımcıları olmak üzere pek çok katagoride modern ürünlerin markasıdır. Profesyonellere organizasyon ve düzenlemede yardımcı olan Esselte,herşeyin kontrol altında olmasını sağlar.Pazar lideri olarak kaliteli ürün üretmekteki titizliğini doğa dostu olmasında da gösterir.   size zaman ve efor kazandırır düşük maliyetli arşivleme çözümü gezegenimizi korumaya katkıda bulunursunuz %85 i kullanılmış malzemeden üretilmiştir 100% geridönüştürülmüş oluklu kartondan üretilmiştir FSC sertifikalı klasör saklamak için mükemmel çözüm üst üste koyabilirsiniz. kutuları birleştiren özel çıkıntılar sayesinde kutular kaymaz. maksimum sağlamlık 427 x 343 x 305 mm Esselte  Eco arşiv kutusu güvenli arşivlemede en iyi yardımcıdır.                 ​       ​                              ..
13,53TL
..
23,17TL
..
23,17TL
..
23,17TL
..
23,17TL
LEITZ  WOW KUTU KLASÖR METALİK BEYAZ..
26,12TL
LEITZ  WOW KUTU KLASÖR METALİK PEMBE      Ön ve arka yüzde indeksleme için etiketlikli Kutu Klasör. Kullanılmadığında yer kaplamaması için katlanabilir format.(taban kısmındaki çıtçıtlar sayesinde çok rahat kurulur ve kullanılmadığında rahatlıkla katlanarak kaldırılabilir) Uzun süre dayanıklı olması için lamine edilmiş yüzeye sahip.  Tüm ofisler için ideal, çok şık modern tasarım. ►Kod: 6047 ►Modern tasarım ►Katalog, broşür, dosya vs. depolamak için ideal. ►Kolay indeksleme için etiketlik ►İç Boyutlar (ExBxD): 95 x 310 x 245mm (önden görünüş)  ..
26,12TL
LEITZ  WOW KUTU KLASÖR METALİK MAVİÖn ve arka yüzde indeksleme için etiketlikli Kutu Klasör. Kullanılmadığında yer kaplamaması için katlanabilir format.(taban kısmındaki çıtçıtlar sayesinde çok rahat kurulur ve kullanılmadığında rahatlıkla katlanarak kaldırılabilir Uzun süre dayanıklı olması için lamine edilmiş yüzeye sahip.  Tüm ofisler için ideal, çok şık modern tasarım. ►Kod: 6047 ►Modern tasarım ►Katalog, broşür, dosya vs. depolamak için ideal. ►Kolay indeksleme için etiketlik ►İç Boyutlar (ExBxD): 95 x 310 x 245mm (önden görünüş)  ..
26,12TL
LEITZ WOW KUTU KLASÖR METALİK TURUNCUÖn ve arka yüzde indeksleme için etiketlikli Kutu Klasör. Kullanılmadığında yer kaplamaması için katlanabilir format.(taban kısmındaki çıtçıtlar sayesinde çok rahat kurulur ve kullanılmadığında rahatlıkla katlanarak kaldırılabilir Uzun süre dayanıklı olması için lamine edilmiş yüzeye sahip.  Tüm ofisler için ideal, çok şık modern tasarım. ►Kod: 6047 ►Modern tasarım ►Katalog, broşür, dosya vs. depolamak için ideal. ►Kolay indeksleme için etiketlik ►İç Boyutlar (ExBxD): 95 x 310 x 245mm (önden görünüş)  ..
26,12TL
LEITZ  WOW KUTU KLASÖR METALİK MOR..
26,12TL
   LEITZ  WOW KUTU KLASÖR METALİK YEŞİLÇalışma ortamınıza size özel bir dokunuş sağlayan renkli ofis ürünleri serisi.Göz alıcı ve fonksiyonel bir tasarım.Renksiz ofislere veda LeitzWOW serisi ile gerçekleşiyor.Bu seri diğer ofis ürünleri ile uyumlu modern ve canlı renklere sahiptir.           WOW Kutu Klasör ; Ön ve arka yüzde indeksleme için etiketlikli Kutu Klasör. Kullanılmadığında yer kaplamaması için katlanabilir format.(taban kısmındaki çıtçıtlar sayesinde çok rahat kurulur ve kullanılmadığında rahatlıkla katlanarak kaldırılabilir) Uzun süre dayanıklı olması için lamine edilmiş yüzeye sahip.  Tüm ofisler için ideal, çok şık modern tasarım. ►Kod: 6047 ►Modern tasarım ►Katalog, broşür, dosya vs. depolamak için ideal. ►Kolay indeksleme için etiketlik ►İç Boyutlar (ExBxD): 95 x 310 x 245mm (önden görünüş)  ..
26,12TL
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 13 (0 Sayfa)
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39