Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofis7/public_html/system/framework.php:42) in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/startup/session.php on line 25Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofis7/public_html/system/framework.php:42) in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ofis7/public_html/system/framework.php:42) in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 157Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fopen(/home/ofis7/storage/logs/hatalar.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: Division by zero in /home/ofis7/public_html/catalog/controller/product/manufacturer.php on line 311 MAS
Kitap , evrak , kağıtlar  için uygun  MAS 231 ATAŞ NO:3 NİKEL SÜPER KALİTE ;   tutturucudur .   Nikel kaplamadır.   Kaliteli ve dayanıklıdır . Evde , okulda ve iş yerinde  unutmak istemediğiniz notları kolayca  birbirine  tutturabilir ve ayırabilirsiniz . Raptiye , toplu iğne , harita çivisi , ataş gibi buro masa üstü gereçlerde ihtiyacınız olan  her türlü ürün   Ofis7.com' da .   nikel kaplamano.3kristal  kutulu3 cm uzunlukta60 adet Özellikler Renk    : metalik Miktarı  : 60 adet ebat      : 3 cm Kod      : 231 Tür       : ataş Marka  : MAS ​​ ​​..
2,68TL
Kitap , evrak , kağıtlar  için uygun   MAS 241 ATAŞ NO: 4 KRİSTAL KUTUDA ;   tutturucudur .   Nikel kaplamadır.   Kaliteli ve dayanıklıdır . Evde , okulda ve iş yerinde  unutmak istemediğiniz notları kolayca  birbirine  tutturabilir ve ayırabilirsiniz . Raptiye , toplu iğne , harita çivisi , ataş gibi buro masa üstü gereçlerde ihtiyacınız olan  her türlü ürün   Ofis7.com' da .   nikel kaplamano.4kristal   kutulu4 cm uzunlukta50 tane Özellikler Renk    : metalik Miktarı  : 50 adet ebat      : 4 cm Kod      : 241 Tür       : ataş Marka  : MAS ​​ ​​..
2,68TL
Kitap , evrak , kağıtlar  için uygun   MAS 281 ATAŞ RENKLİ KRİSTAL KUTUDA ;   tutturucudur .   Renkli plastik kaplamadır .   Kaliteli ve dayanıklıdır . Evde , okulda ve iş yerinde  unutmak istemediğiniz notları kolayca  birbirine  tutturabilir ve ayırabilirsiniz . Raptiye , toplu iğne , harita çivisi , ataş gibi buro masa üstü gereçlerde ihtiyacınız olan  her türlü ürün   Ofis7.com' da .   renkli plastik kaplamano.3kristal   kutulu28 mm uzunlukta50 tane Özellikler Renk    : renkli Miktarı  : 50 adet ebat      : 28 mm Kod      : 281 Tür       : ataş Marka  : MAS ​​ ​​..
2,53TL
Evrak , kağıtlar  için uygun  MAS 321 RENKLİ BASLI TOPLU İĞNE ;   tutturucudur .  Renkli plastik  başlıdır .    Kaliteli ve dayanıklıdır . Evde , okulda ve iş yerinde  unutmak istemediğiniz notları kolayca  birbirine   veya  panoya  tutturabilirsiniz . Raptiye , ataş , toplu iğne ve harita çivisin de kaliteli marka MAS ürünleri  Ofis7.com ’ da .Ofis  ve okul için uygun  her türlü ürün   Ofis7.com' da .   nikel  kaplama40 adetkristal  kutuda28 mm Özellikler Renk    : metalik Miktarı  : 1 kutu içerik      : 40 adet Kod      : 321 Tür       : toplu iğne Marka  : MAS ​​ ​​..
2,48TL
..
3,93TL
..
3,06TL
Paslanmaz bıçaklı  MAS 0703 MAKAS ECZANE İÇİN ;  kalitelidir  . Lastik , karton , bant , kağıt , ped gibi her türlü küçük malzemeyi hızlı ve kolay kesmeye uygun kesicidir . Eczane , ofis , evde rahatça kullanabilirsiniz .Parmakları yormayan plastik kaplama tutma alanı ergonomiktir .  Ofis  ve okul için uygun  her türlü ürün   Ofis7.com' da .  plastik saplıpaslanmaz bıçaklısivri uçlueczane içinergonomik , eli yormaz Özellikler Renk    : siyah Miktarı  : 1  içerik      : sivri uç Kod      : 0703 Tür       : makas Marka  : MAS ​​ ​​..
3,44TL
Arşiv  tipi   MAS 0792 KOLLU TEL ZIMBA MAKİNESİ 150 ;  kalitelidir  . En az güçle en fazla sayfayı tek adımda  doslama olanağı sağlar . Eczane , ofis , evde , okulda ve resmi dairelerde  rahatça kullanabilirsiniz .  Elleri  yormayan  tutma alanı ergonomiktir . 150  sayfa kapasiteli .  Ofis  ve okul için uygun  zımba , delgeç , zımba teli , makas , ataş , raptiye  , tolup iğne gibi masa üstü gereçler ; en kaliteli markalar ile  Ofis7.com' da .  kapasite 150  sayfaarşiv tipigüçlü ve ergonomik daha az güç harcama , daha fazla iş yapma kapasiteli Özellikler Renk    : metalik-gri Miktarı  : 1  içerik      : arşiv tipi Kod      : 0792 Tür       : zımba makinesi Marka  : MAS ​​ ​​..
150,85TL
Arşiv  tipi   MAS 0794 KOLLU TEL ZIMBA MAKİNESİ 210 ;  kalitelidir  . En az güçle en fazla sayfayı tek adımda  doslama olanağı sağlar . Eczane , ofis , evde , okulda ve resmi dairelerde  rahatça kullanabilirsiniz .  Elleri  yormayan  tutma alanı ergonomiktir . 210  sayfa kapasiteli .  Ofis  ve okul için uygun  zımba , delgeç , zımba teli , makas , ataş , raptiye  , tolup iğne gibi masa üstü gereçler ; en kaliteli markalar ile  Ofis7.com' da .  kapasite 210  sayfaarşiv tipigüçlü ve ergonomik daha az güç harcama , daha fazla iş yapma kapasiteli Özellikler Renk    : metalik-gri Miktarı  : 1  içerik      : arşiv tipi Kod      : 0794 Tür       : zımba makinesi Marka  : MAS ​​ ​​..
183,03TL
MAS,yaklaşık 40 yıllık deneyimiyle kırtasiye sektöründe hizmet veren köklü bir kuruluştur. Ofisin baş asistanı olmayı başaran MAS; dünyanın 35 ülkesinde global kırtasiye sektöründe aranan ve tanınan bir marka haline gelmiştir. Masaüstü ürünlerde yenilikçi olan MAS,klasik ürünlerin yanısıra,yaratıcı tasarımcıların yenilikçi çözümleriyle yeni ürün grupları ile de ofiste ihtiyaç duyulan her türlü malzemeye MAS ürün yelpazesinde bir karşılık bulabilirsiniz.   926 -  MAS ÇELİK KISKAÇ - KARTELA - 25 mm omega metal kollu - çelik kıskaç 4 adet 25 mm   Masamız dağınık olmasın...   MAS kıskaç grubu ile işimizi düzenlememize yardımcı olmakta.    Ergonomik ve kullanım kolaylığı sunan MAS ,ofiste,okulda ve iş yerlerimizde yerini almaya devam edicektir.          ..
2,38TL
Ekonomik ürünlerden olan  MAS 1160 DELGEÇ DİAMOND 10 sf ;  kalitelidir  . En az güçle en fazla sayfayı tek adımda  doslama olanağı sağlar . Eczane , ofis , evde , okulda ve resmi dairelerde  rahatça kullanabilirsiniz .  Elleri  yormayan  tutma alanı ergonomiktir . 10  sayfa kapasiteli .  Ofis  ve okul için uygun   delgeç , zımba , zımba teli , tel sökücüler ,  makas , ataş , raptiye  , tolup iğne gibi masa üstü gereçler ; en kaliteli markalar ile  Ofis7.com' da .  kapasite 10  sayfagüçlü ve ergonomik daha az güç harcama , daha fazla iş yapma kapasiteli Özellikler Renk    : kırmızı-gri Miktarı  : 1  içerik      : standart Kod      : 1160 Tür       : Delgeç Marka  : MAS ​​ ​​..
11,89TL
Pense tipi   MAS 1176 PENS TİPİ ZIMBA MAKİNASI ;  kalitelidir  . En az güçle en fazla sayfayı tek adımda  doslama olanağı sağlar . Eczane , ofis , evde , okulda ve resmi dairelerde  rahatça kullanabilirsiniz .  Elleri  yormayan  tutma alanı ergonomiktir . 20 sayfa kapasiteli .  Ofis  ve okul için uygun  zımba , delgeç , zımba teli , makas , ataş , raptiye  , tolup iğne gibi masa üstü gereçler en kaliteli markalar ile  Ofis7.com' da .  kapasite 20 sayfapense tipigüçlü ve ergonomik daha az güç harcama , daha fazla iş yapma kapasiteli Özellikler Renk    : metal Miktarı  : 1  içerik      : krom Kod      : 1176 Tür       : zımba makinesi Marka  : MAS ​​ ​​..
11,94TL
Pense tipi   MAS 1180 ZIMBA MAKİNASI PENS TİPİ ;  kalitelidir  . En az güçle en fazla sayfayı tek adımda  doslama olanağı sağlar . Eczane , ofis , evde , okulda ve resmi dairelerde  rahatça kullanabilirsiniz .  Elleri  yormayan  tutma alanı ergonomiktir . 10 sayfa kapasiteli .  Ofis  ve okul için uygun  zımba , delgeç , zımba teli , makas , ataş , raptiye  , tolup iğne gibi masa üstü gereçler en kaliteli markalar ile  Ofis7.com' da .  kapasite 10 sayfapense tipigüçlü ve ergonomik daha az güç harcama , daha fazla iş yapma kapasiteli Özellikler Renk    : kırmızı Miktarı  : 1  içerik      : pens tipi Kod      : 1180 Tür       : zımba makinesi Marka  : MAS ​​ ​​..
8,94TL
..
32,88TL
Daha fazla sayfa en az güç kullanacağınız  MAS 1190 DELGEÇ NOVA 10 SF;  kalitelidir  . En az güçle en fazla sayfayı tek adımda  doslama olanağı sağlar . Eczane , ofis , evde , okulda ve resmi dairelerde  rahatça kullanabilirsiniz .  Elleri  yormayan  tutma alanı ergonomiktir . 10  sayfa kapasiteli .  Ofis  ve okul için uygun   delgeç , zımba , zımba teli , tel sökücüler ,  makas , ataş , raptiye  , tolup iğne gibi masa üstü gereçler ; en kaliteli markalar ile  Ofis7.com' da .  kapasite 10  sayfamobil kullanıma uygungüçlü ve ergonomik daha az güç harcama , daha fazla iş yapma kapasiteli Özellikler Renk    : siyah Miktarı  : 1  içerik      : standart Kod      : 1190 Tür       : Delgeç Marka  : MAS ​​ ​​..
16,55TL
GS testinden geçmiş  MAS 1194  DELGEÇ NOVA  30 SF;  kalitelidir  . En az güçle en fazla sayfayı tek adımda  doslama olanağı sağlar . Eczane , ofis , evde , okulda ve resmi dairelerde  rahatça kullanabilirsiniz .  Elleri  yormayan  tutma alanı ergonomiktir . 30  sayfa kapasiteli .  Ofis  ve okul için uygun   delgeç , zımba , zımba teli , tel sökücüler ,  makas , ataş , raptiye  , tolup iğne gibi masa üstü gereçler ; en kaliteli markalar ile  Ofis7.com' da .  kapasite  30  sayfamobil kullanıma uygungüçlü ve ergonomik daha az güç harcama , daha fazla iş yapma kapasiteli Özellikler Renk    : siyah Miktarı  : 1  içerik      : standart Kod      : 1194 Tür       : Delgeç Marka  : MAS ​​ ​​..
27,49TL
GS testinden geçmiş  MAS 1198 NOVA TEL ZIMBA MAKİNASI NO 24/6 ;  kalitelidir  . En az güçle en fazla sayfayı tek adımda  doslama olanağı sağlar . Eczane , ofis , evde , okulda ve resmi dairelerde  rahatça kullanabilirsiniz .  Elleri  yormayan  tutma alanı ergonomiktir . 20  sayfa kapasiteli .  Ofis  ve okul için uygun   delgeç , zımba , zımba teli , tel sökücüler ,  makas , ataş , raptiye  , tolup iğne gibi masa üstü gereçler ; en kaliteli markalar ile  Ofis7.com' da .  kapasite  20  sayfamobil kullanıma uygungüçlü ve ergonomik daha az güç harcama , daha fazla iş yapma kapasiteli Özellikler Renk    : siyah Miktarı  : 1  içerik      : standart Kod      : 1198 Tür       : tel zımba Marka  : MAS ​​ ​​..
17,16TL
Keskin çözüm  MAS 1214 MAKAS BÜRO TİPİ FORCE 14 cm ;  kalitelidir  . Paslanmaz çelik bıçaklıdır . Çift taraflı taşlamalıdır . Lastik , karton , bant , kağıt , ped gibi her türlü  malzemeyi hızlı ve kolay  kesmeye uygun kesicidir . Eczane , ofis , evde , okulda , resmi dairelerde  rahatça kullanabilirsiniz .Parmakları yormayan  kauçuk kaplama tutma alanı ergonomiktir .  Ofis  ve okul için uygun  her türlü ürün   Ofis7.com' da .  kauçuk  saplıpaslanmaz bıçaklıçift taraflı taşlamalısivri uçluokul , eczane , ev , ofis , büro , resmi daireler içinergonomik , eli yormaz Özellikler Renk    : mavi-gri Miktarı  : 1  içerik      : 14 cm Kod      : 1214 Tür       : makas Marka  : MAS ​​ ​​..
5,77TL
Keskin çözüm  MAS 1220 MAKAS BÜRO TİPİ FORCE 20 cm ;  kalitelidir  . Paslanmaz çelik bıçaklıdır . Çift taraflı taşlamalıdır . Lastik , karton , bant , kağıt , ped gibi her türlü  malzemeyi hızlı ve kolay  kesmeye uygun kesicidir . Eczane , ofis , evde , okulda , resmi dairelerde  rahatça kullanabilirsiniz .Parmakları yormayan  kauçuk kaplama tutma alanı ergonomiktir .  Ofis  ve okul için uygun  her türlü ürün   Ofis7.com' da .  kauçuk  saplıpaslanmaz bıçaklıçift taraflı taşlamalısivri uçluokul , eczane , ev , ofis , büro , resmi daireler içinergonomik , eli yormaz Özellikler Renk    : mavi-gri Miktarı  : 1  içerik      : 20 cm Kod      : 1220 Tür       : makas Marka  : MAS ​​ ​​..
7,43TL
Keskin  çözüm   MAS 1222 MAKAS FORCE 220 MM  ;  kalitelidir  . Paslanmaz çelik bıçaklıdır . Çift taraflı taşlamalıdır . Lastik , karton , bant , kağıt , ped gibi her türlü  malzemeyi hızlı ve kolay  kesmeye uygun kesicidir . Eczane , ofis , evde , okulda , resmi dairelerde  rahatça kullanabilirsiniz . Parmakları yormayan  kauçuk kaplama tutma alanı ergonomiktir .  Ofis  ve okul için uygun  her türlü ürün   Ofis7.com' da .  kauçuk  saplıpaslanmaz bıçaklıçift taraflı taşlamalısivri uçluokul , eczane , ev , ofis , büro , resmi daireler içinergonomik , eli yormaz Özellikler Renk    : mavi-gri Miktarı  : 1  içerik      : 22 cm Kod      : 1222 Tür       : makas Marka  : MAS ​​ ​​..
8,08TL
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 163 (0 Sayfa)
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ofis7/public_html/system/library/log.php on line 39